Historia Kancelarii

Małgorzata Węgrzyn - Wysocka oraz Agnieszka Kołaczkowska poznały się na aplikacji radcowskiej. Przez dwa lata ich jednoosobowe kancelarie radców prawnych współpracowały pod wspólnym szyldem i we wspólnym biurze. Najpierw w budynku Fadromy (obecnie Bumaru) przy ul. Grabiszyńskiej, następnie w Pałacyku przy ul. Kościuszki.
Małgorzata Węgrzyn-Wysocka świadczyła usługi doradcze, specjalizując się w kwestiach energetycznych, projektów infrastrukturalnych oraz korporacyjnych, a Agnieszka Kołaczkowska w kwestiach zamówień publicznych i projektów infrastrukturalnych – rozpoczynając jednocześnie obok kariery prawniczej – pracę członka zarządu T.U.Europa S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem zespół kancelarii zmieniał swoje siedziby, m.in. w znanym wrocławianom „drapaczu chmur” Poltegor (w miejscu obecnego Sky Tower), a następnie w 2002 r. do pierwszego we Wrocławiu biurowca klasy A – siedziby Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. (przy pl. Orląt Lwowskich), by w roku 2006 przenieść się do obecnej siedziby w biurowcu Wall Street, w modnej obecnie Dzielnicy Czterech Świątyń (przy ul. Włodkowica).

Największą wartość Kancelarii CWW stanowili jednak zawsze ludzie. Kancelaria CWW przyjmuje nowych aplikantów i zapewnia im ścieżkę rozwoju aż do poziomu wspólnika. Obecnie grono wspólników liczy trzy osoby Małgorzatę Węgrzyn - Wysocką, Agnieszkę Kołaczkowską oraz Tomasza Dobrzyńskiego. Kancelaria CWW zatrudnia kilkadziesiąt osób – prawników i pracowników administracji. Od lat nasz zespół jest liderem w obsłudze przedsiębiorstw na Dolnym Śląsku i znaną marką nie tylko na rynku lokalnym, ale również krajowym.